Dy të lënduar në askidentin në afërsi të fshatit Leshkë të Tetovës – Tv Koha
Kronika e Zeze Lajmi i Ditës

Dy të lënduar në askidentin në afërsi të fshatit Leshkë të Tetovës

Rreth orës 8 e 15, në policinë e Tetovës është denoncuar aksident trafiku që ka ndodhur në rrugën Tetovë-Jazhincë, në afërsi të fshtatit Leshkë.Në aksident kanë marrë pjesë dy vetura, me targa të Tetovës Opel Omega e drejtuar nga A.I 29 vjeçar nga Sllatina dhe Reno Megan e drejtuar nga N.S 63 vjecar nga Tetova.Në aksident vozitësi i Reno Meganit, dhe bashkëudhtari në Opel M.P i lindur në vitin 1987 në Sllatinë, kanë marrë lëndime dhe janë dërguar në Spitalin e Tetovës dhe janë lëshuar në mjekim shtëpiak.Hetim në vendin e ngjarjes kanë kryer ekipi i policisë së Tetovës./TV KOHA/

Related posts

CDC thirrje grave shtatzëna: Vaksinohuni kundër COVID-19

Televizioni Koha

Qytetarët mund të përdorin mbështetjen financiare prej 6.000 denarë në çdo periudhë pa afate dhe kufizime

Televizioni Koha

Maqedonia do të merr 103,200 doza të vaksinave përmes Covax, dorëzimi në fund të shkurtit

Televizioni Koha

Leave a Comment