Gostivarasit janë dyndur nëpër supermarkete, nuk respektohet distanca e duhur – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Gostivarasit janë dyndur nëpër supermarkete, nuk respektohet distanca e duhur

Supermarketet dhe barnatoret në qytetin e Gostivarit vijojnë të qëndrojnë të hapura. Nga paniku gostivarasit janë dyndur nëpër supermarkete duke mos respektuar masat e vendosura nga qeveria, njofton Gostivari Sot

Ky është një tjetër gabim serioz i popullatës, sepse grumbullimi i njerëzve në vende të mbyllura, favorizon përhapjen e patogjenit.

Related posts

Dy viktima dhe 62 raste të reja me Covid-19, shërohen 17 pacientë

Televizioni Koha

Makina godet dy këmbësorë

Televizioni Koha

Lista e plotë e kandidatëve të Besës për deputetë

Televizioni Koha

Leave a Comment