Kida e buzëqeshur dhe joshëse, publikon foto nga tualeti – Tv Koha
Lajmi i Ditës Showbizi

Kida e buzëqeshur dhe joshëse, publikon foto nga tualeti

Orhidea Latifi apo siç njihet për publikun Kida është në Turqi dhe siç shihet ky vend është i preferuari i saj pasi e frekuenton shpesh.

Ajo ka hedhur një imazh në InstaStory gjersa shfaqet para pasqyrës duke buzëqeshur dhe zbulon më shumë se ç’duhet nga fiziku i saj.

Nuk dihet nëse Kida atje është për xhirime të klipit të ri por ajo di gjithnjë të rrëmbejë vëmendjen e publikut.

Ndër të tjera, Kida u largua nga “On Records” dhe tashmë është duke punuar me kompaninë e madhe “AVD Digital”.

Related posts

Milla Carovska: Çështja gjinore është pjesë përbërëse e të gjithë politikave të Qeverisë

Televizioni Koha

Mbretëria e Bashkuar ka njohur lejet e vozitjes së Maqedonisë së Veriut

Televizioni Koha

Derisa policët ndalojnë për të blerë sanduiç, i burgosuri u ikë nga furgoni

Televizioni Koha

Leave a Comment