Lajmi i Ditës Sport

Liga e Kampionëve: Sonte zhvillohen dy super derbi

Liga e Kampionëve sonte (mërkurë) e mbyll fazën e ndeshjeve të para të 1/16 të finales së Ligës së Kampionëve.

Për ditën e sotme, janë në orar dy ndeshjeve. Në ‘Santiago Bernabeu’, Real Madrid takohet me Manchester Cityn, me Zinedine Zidanen që do të sfidohet nga Pep Guardiola. Ndeshja tjetër që zhvillohet sonte, është ajo mes Lyon dhe Juventusit në Francë. Të dy ndeshjet fillojnë nga ora 21:00.INA.

Related posts

Kodi Zgjedhor, partitë bien dakord për ndryshimet

Televizioni Koha

Drejtoresha e Klinikës së Dermatologjisë ka infektuar pesë persona

Televizioni Koha

Serioze gjendja me koronavirusin, të mos udhëtohet në Itali

Televizioni Koha

Leave a Comment