Liga e Kampionëve: Sonte zhvillohen dy super derbi - Tv Koha
Lajmi i Ditës Sport

Liga e Kampionëve: Sonte zhvillohen dy super derbi

Liga e Kampionëve sonte (mërkurë) e mbyll fazën e ndeshjeve të para të 1/16 të finales së Ligës së Kampionëve.

Për ditën e sotme, janë në orar dy ndeshjeve. Në ‘Santiago Bernabeu’, Real Madrid takohet me Manchester Cityn, me Zinedine Zidanen që do të sfidohet nga Pep Guardiola. Ndeshja tjetër që zhvillohet sonte, është ajo mes Lyon dhe Juventusit në Francë. Të dy ndeshjet fillojnë nga ora 21:00.INA.

Related posts

Bogovina kërkon zbutjen e masave dhe hapjen e disa bizneseve (VIDEO)

Televizioni Koha

Osmani: Mbështetja dhe monitorimi nga OSBE-ja, garanci për cilësinë e procesit zgjedhor

Televizioni Koha

Vajza 16 vjeçe vdes nga koronavirusi, viktima më e re në moshë në Evropë

Televizioni Koha

Leave a Comment