MBYLLET PËRKOHËSISHT, PJESA E RRUGËS BREZOVICË-QENDRA E SKIJIMIT – Tv Koha
Lajmi i Ditës Rajon

MBYLLET PËRKOHËSISHT, PJESA E RRUGËS BREZOVICË-QENDRA E SKIJIMIT

Ju njoftojmë se për shkak të zhvillimit të punimve -asfaltimit të segmentit të rrugës R210 (Brezovicë-Qendra e Skijimit), që nga sot 15 nëntor e deri të dielën, më 17 nëntor 2019, rruga do të jetë e pakalueshme për qarkullim, për të gjitha automjetet.

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit (MIT), kërkon mirëkuptim nga ana e pjesëmarrësve në komunikacion./Tv Koha/

Related posts

Mot me vranësira mesatare dhe erë nga drejtimi jugor

Televizioni Koha

2 të vdekur, 145 raste të reja. Shërohen 216 pacientë ,Tetova-9 raste të reja

Televizioni Koha

Arrestohet 45 vjeçari, kërcënonte me armë se do vriste gruan dhe fëmijët

Televizioni Koha

Leave a Comment