26/02/2024
8.7 C
Tetovo

Të tjera lajme

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Në disa vende do të ketë kushte për reshje të shiut.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 9 deri 17 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 21 deri 29 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë me diell dhe vranësira lokale.

Të fundit