Në 60 ditët e ardhshme do të ndryshohet regjimi i komunikacionit në aksin rrugor Gostivar-Kërçovë – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Në 60 ditët e ardhshme do të ndryshohet regjimi i komunikacionit në aksin rrugor Gostivar-Kërçovë

Prej sot dhe gjatë 60 ditëve të ardhshme do të ndryshohet regjimi i komunikacionit në aksin rrugor Gostivar-Kërçovë prej pikëpagesës së Gosvarit deri tek fshati Zdunjë të Gostivarit.
“‘Viadukt trejt’ njofton se sot do të fillojnë aktivitetet ndërtimore gjatë rehabilitimit të rrugës magjistrale A2, aksi rrugor Kërçovë-Gostivar nga pikëpagesa e Gostivarit deri në fsahin Zdunjë të Gostivarit për 60 ditë”, njoftojnë nga LAMM.

Për këtë arsye do të ketë ndryshim të regjimin të komunikacionit.

Related posts

Dardan Dehari nga Tetova u radhit mes 100 më të mirëve në kampionatin botëror në ski në Itali

Televizioni Koha

Eurodeputetët: Zaev e bëri vendin tuaj partner të dëshiruar të BE-së

Televizioni Koha

Filipçe: certifikatat kovid i jep mjeku amë, ndërsa kovid – pasaporta digjitale mund të shkarkohet në telefon

Televizioni Koha

Leave a Comment