Një grua lëndohet rëndë pasi bie në një puset të hapur në varrezat në Kamnik – Tv Koha
Kronika e Zeze Maqedoni

Një grua lëndohet rëndë pasi bie në një puset të hapur në varrezat në Kamnik

G.S (50) dje pësoi lëndime të rënda pasi ra në një puset të hapur në varrezat Kamnik, në Shkup.

Siç kumtoi MPB-ja, incidenti është raportuar dje në orën 15:30 në SPB Shkup, nga burri V. S, i cili deklaroi se derisa gruaja lëvizte në rrugë në rrethinën e varrezave Kamnik, ajo ra në një puset të hapur dhe pësoi dëmtime të rënda trupore, pas çka ajo është transferuar në Kompleksin e klinikave “Nënë Tereza” për dhënien e ndihmës mjekësore.

Related posts

AUV për katër ditë ka zbatuar 367 kontrolle, janë shqiptuar 19 masa

Televizioni Koha

Reka e Pendarovski përplasen në një debat televiziv

Televizioni Koha

Janë regjistruar 22 raste të reja me Kovid-19, gjithsej 1.839 të diagnostikuar, 50 pacientë të shëruar, dy të vdekur

Televizioni Koha

Leave a Comment