05/10/2023
15.8 C
Tetovo

Të tjera lajme

Operacion i madh policor në Haraçinë, Nerez dhe Radushë: Konfiskohet drogë, ka të arrestuar

Mëngjesin e sotëm në Shkup ka nisur një aksion i madh policor që ka në fokus grupet kriminale të lidhura me trafikun e drogës.

Aksioni po vazhdon ende, dhe zhvillohet në disa lokacione, përfshirë Haraçinë, Nerezin dhe Radushën. Jozyrtarisht bëhet e ditur se u sekuestrua kokainë dhe marihuanë, si dhe ka disa të arrestuar, raporton 360Gradë.

Ministria e Brendshme konfirmoi se aksioni është në vijim, ndërsa detajet do të bëhen të ditura pas përfundimit të tij.

Të fundit