Pamje nga sekuestrimi i marihuanës në Butel të Shkupit - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Pamje nga sekuestrimi i marihuanës në Butel të Shkupit

1 ton e 240 kilogram (1240 kg) marihuanë u kap mbrëmë në lagjen Butel të Shkupit. TV21 sjell video të momentit kur policia po sekuestronte lëndën narkotike që e gjeti në magazinë, të paketuar, vakumuar dhe të futur në thasë të zinj. Drejtori i Drejtorisë për Siguri Publike Sashe Tasevski informoi se një person është arrestuar ndërsa hetimi vazhdon me qëllim vëretimin dhe zbulimin e personave të tjerë të përfshirë në këtë rast.

 

Related posts

Një e treta e popullsisë në Tokë është në izolim, shkaku i Kovid-19

Televizioni Koha

NATO: Britania e Madhe ta rishqyrtojë rolin e Huaveit në rrjetin 5G

Televizioni Koha

Marrja e përbuzja do t’i shoqërojë për këtë ç’ka po bëjnë Thaçi – Mustafai -Haradinaj

Televizioni Koha

Leave a Comment