Kronika e Zeze Lajmi i Ditës Maqedoni

Përleshje me thika në Tetovë

Dy të rinj janë plagosur gjatë një përleshje me thikë që ka ndodhur dje në oborrin e një shkolle fillore në Tetovë. Policia ka njoftuar se në pëleshje janë përfshirë 17-vjeçari dhe K. K. (18), të dy nga fshati Veshalë si dhe V.M. (20), I.M. (24) nga Tetova dhe U.A. (19) nga fshati Sarakjino. I dyshuari 17-vjeçar është gjetur arrestuar, ndërsa K. K. është doëzuar në Stacionin Policor të Tetovës.

Related posts

Borë, erë dhe mjegull në Kodrën e Diellit, Tetovë, Gostivar, Mavrovë dhe Kriva Pallankë

Televizioni Koha

Aksident i rëndë në aksin Tetovë-Gostivar, ka viktimë (Foto)

Televizioni Koha

Taksa 100%, 100 milionë euro humbje Serbisë

admin-tvkoha

Leave a Comment