06/12/2023
6.7 C
Tetovo

Të tjera lajme

Policia shoqëroi Janakievskin në Gjykatë

Ish ministri për Transport dhe Lidhje, Mile Janakieski i akuzuar në rastin “Toplik” sot në gjykatë u shoqërua nga policia, kjo pasi paraprakisht u kërkua nga gjykatësi Osman Shabani.

Seancat e kaluara për rastin “Toplik” u anuluan për shkak se i akuzuari Janakievski, kishte thyer këmbën.

 

Të fundit