Regjistrohen sot në Tetovë 10 raste të reja me Covid-19 në Maqedoni – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Regjistrohen sot në Tetovë 10 raste të reja me Covid-19 në Maqedoni

 

Në Klinikën për sëmundje infektive në Shkup ka ndërruar jetë një pacientë nga Prilepi (56).

Në 24 orët e kaluara janë realizuar 549 testime, ndërsa janë regjistruar 40 raste të reja me Covid-19 në: Shkup-26, Kumanovë-1, Prilep-1, Tetovë-10, Veles-1, Manastir-1.

Numri i përgjithshëm i të diagnostikuarve në vendin tonë që nga fillimi i epidemisë ka arritur në 1.898.

 

Related posts

Borë në Gjurishtë, më ftohtë në Mavrovë dhe Lazaropole

Televizioni Koha

Në Kodrën e Diellit 15 centimetra borë

Televizioni Koha

ÇKA NDODHI ME VAKSINAT PËR GRIPIN SEZONAL?

Televizioni Koha

Leave a Comment