11/08/2022
18.1 C
Tetovo

Tag: drenas

Browse our exclusive articles!

Popular

Afrim Gashi së bashku me Faton Selamin ju prezantuan Tetovarëve “Alternativën”

Mbrëm në Tetovë, Kryetari i ALTERNATIVËS, Afrim Gashi së...

Dasma kosovare në fshatin e banuar me boshnjakë në Prizren bëhet lajm në “Reuters”

Dasmat kosovare jo rrallë kanë marrë vëmendjen edhe të...

Tetovë, bulevardi “Industrial” vazhdon të mbetet pa ndarjen fizike mes dy drejtimeve

Protestat e qytetarëve të Tetovës për rrugën industriale thuaj...

RMV, rreth 800 vendime në ditë jepen për izolim: “Askush nuk na kontrollonë nëse qëndrojmë në shtëpi”

Gjatë kësaj periudhe, Inspektorati Shtetëror Sanitar dhe Shëndetësor jep...
spot_imgspot_img