29/06/2022
28.8 C
Tetovo

Tag: Gent Cakaj

Browse our exclusive articles!

Popular

Pendarovski, Petrovska dhe Osmani në Samitin e NATO-s në Madrid

Në Samitin e NATO-s në Madrid sot dhe nesër...

Provimi pranues do të tregonte kush se sa di, njoftimi i ministrit i ndau qytetarët

Rezultatet e dobëta të cilat në testin kualifikues i...

Sot do të dihet se sa do rritet çmimi i energjisë elektrike në Maqedoni

Komisioni Rregullatori i Energjetikës po bën përllogaritjet përfundimtare se...
spot_imgspot_img