01/06/2023
21.2 C
Tetovo

Të tjera lajme

Tërmeti i orës 7:05, shihni momentin ‘live’ në News24, reagimi i gazetarit (Video)

Ky është momenti kur një tjetër lëkundje e fortë u ndje në vend. Bëhet fjalë për tërmetin e orës 07:05 të mëngjesit me një forcë gati 6 të shkallës rihter.

Ndërkohë që Erjon Skëndaj raportonte nga Thumana se çfarë po ndodhte me banorët dhe kërkimet, gazetari Edvin Parruca përpiqet të ruajë qetësinë dhe të vijojë transmetimin. Momentin mund ta shihni në minutën e 9:10.

News24 e BalkanWeb kanë qenë që në momentet e para të tërmetit pranë qytetarëve me informacione të përditësuara dhe korrekte. Redaksia e BalkanWeb, uron që të mos ketë më viktima nga kjo tragjedi e rëndë dhe iu shpreh ngushëllimet familjeve të viktimave!

Të fundit