Treni përplas 31 vjeçarin në Shkup, ndërron jetë në vend – Tv Koha
Kronika e Zeze Maqedoni

Treni përplas 31 vjeçarin në Shkup, ndërron jetë në vend

Mbrëmë pas mesnate në hekurudhën para mbikalimit në bulevardin “Serbia” në Shkup, treni ka përplasur 31 vjeçarin nga Shkupi i cili ka ndërruar jetë në vendngjarje, raporton TV21

Nga SPB-Shkup konfirmojnë rastin.

“Mbrëmë në ora 2 është lajmëruar se në hekurudhën para mbikalimit, pra në bulevardin “Serbia”, treni në relacion Manastir – Shkup ka goditur këmbësorin N.M (31) nga Shkupi i cili ka vdekur në vendin e ngjarjes. Vdekjen e kanë konstatuar mjekët”, thonë nga SPB-Shkup.

Në vendngjarje kanë dal ekipet hetuese nga SPB-Shkup. Me urdhër të prokurorit publik trupi i viktimës është dhënë për obduksion.

Related posts

Nesër arrijnë vaksinat e para anticovid nga Serbia

Televizioni Koha

I ka dal afati pasaportës tuaj të Maqedonisë, por deri në fund të vitit lirisht udhëtoni

Televizioni Koha

Kafiteritë dhe restoranet fillojnë me punë, lejohet maksimum katër persona në një tavolinë

Televizioni Koha

Leave a Comment