Ulje drastike e çmimeve të derivateve të naftës – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Ulje drastike e çmimeve të derivateve të naftës

Komisioni Rregullator për Energjetikë (KRRE) publikoi çmimet e reja të derivateve të naftës të cilat do të hyjnë në fuqi nga mesnata.

Zbritje rekorde për 7.5 denarë të çmimeve të benzinës BS Super 95 dhe BS Super 98, derisa dizeli ulet për 6 denarë.

Related posts

Pendarovski: Është sjell vendim i ri për gjendje të jashtëzakonshme në vend edhe për 30 ditë tjera

Televizioni Koha

Mbi 4 mijë të shëruar nga coronavirusi brenda dy ditëve në Maqedoninë e Veriut

Televizioni Koha

UT bën diferencën – të rinjtë nga vendi dhe më gjerë kanë përzgjedhur këtë institucion për t’u regjistruar

Televizioni Koha

Leave a Comment