Vdes aktorja e madhe, Leze Qena – Tv Koha
Kronika e Zeze Lajmi i Ditës

Vdes aktorja e madhe, Leze Qena

Shuhet ikona e aktrimit kosovare, Leze Qena ka ndërruar jetë në moshën 85 vjecare, mengjesin e sotëm.Ajo ishte pjesë marrëse në shumë filma, seriale vendore dhe përtej sajSë fundi ishte pjesë e serialit Cka ka shpija”. Ajo ndërroi jetë vetëm pak minuta më parë në Mjekimin intenziv – QKUK.

Related posts

Janë kryer kontrolle në 2.184 objekte hotelierike, 24 nuk i kanë respektuar masat

Televizioni Koha

Fillon vaksinimi me dozën e tretë

Televizioni Koha

Tetovë, sot zyrtarisht u promovua vazhdimi i bulevardit industrial, ka kushtuar 1 milion euro

Televizioni Koha

Leave a Comment