Zbulohet lista e kandidatëve të PDSH-së dhe partnerit të koalicionit në zgjedhjet e 12 Prillit | FOTO – Tv Koha
Maqedoni

Zbulohet lista e kandidatëve të PDSH-së dhe partnerit të koalicionit në zgjedhjet e 12 Prillit | FOTO

Partia Demokratike Shqipëtare ka zgjedhur të bëjë koalicion me popullin shqiptar. Nga kjo parti janë shprehur se janë gati për zgjedhjet e parakohshme parlamentare që do të mbahen më 12 Prill 2020.

Populli shqiptar është i pa kënaqur me qeverisjen e BDI-së, populli kërkon jetë më të mirë, prespektivë për femijët dhe gjeneratat e reja, populli shqiptar kërkon zhvillim ekonomik dhe partneritet me qytetarët.

“Vetëm PDSH-ja është në koalicion me popullin shqiptar”. /TetovaExpress/

Related posts

Zaev: Deri në fund të javës, pritet të dalin raportet rreth tragjedisë në Tetovë

Televizioni Koha

Maqedoni, regjistrohen 1.100 të sëmurë nga gripi

Televizioni Koha

Lëvizja Besa fiton në Komunën e Zhelinës

Televizioni Koha

Leave a Comment