Ziadin Sela takoi kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Ziadin Sela takoi kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka pritur në takim kryetarin e Aleancës për Shqiptarët në Maqedoninë e Veriut, Ziadin Sela.

Kryeministri Kurti e falënderoi kryetarin e Aleancës për Shqiptarët në Maqedoninë e Veriut, Ziadin Sela për vizitën dhe bashkëpunimin e vazhdueshëm.

Takimi është mbajtur në një atmosferë mjaft vëllazërore me ç’rast, Sela e ka uruar kryeministrin Kurti për detyrën e marrë dhe i ka uruar suksese në misionin e tij të shenjtë për të bërë ndryshimin e shumëpritur në shoqërinë e Kosovës.

Aleanca për Shqiptarët

Related posts

Programi Parazgjedhor I Kandidatit Vullnet Murseli (ASH, AA)

Televizioni Koha

Paralajmërohet shtrenjtimi i nxjerrjes së patentës së shoferit

Televizioni Koha

Elezi: Komunat përmes projektit MSIP kanë marrë ndihmë financiare prej 40 milionë eurosh

Televizioni Koha

Leave a Comment