03/03/2024
11.2 C
Tetovo

Të tjera lajme

23-vjeçarja nga Tetova denoncon në polici burrin e saj për dhunë fizike

Një 23-vjeçare nga Tetova, dje (02-janar) në SPB- Tetovë ka raportuar se ka qenë e sulmuar fizikisht nga burri i saj F.D. Punohet në zbardhjen dhe dokumentimin e çështjes.

Të fundit