22/07/2024
20.3 C
Tetovo

Të tjera lajme

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Do të fryjë një erë e lehtë nga drejtimi verior.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 3 deri 10, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin prej 20 deri 27 gradë celsius.

Edhe nesër moti do të jetë me diell dhe vranësira./Telegrafi/

Të fundit