18/06/2024
18.6 C
Tetovo

Të tjera lajme

6 raste të reja, asnjë i vdekur në 24 orët e fundit nga KOVID-19

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë regjistruar 6 raste të reja me koronavirus, teksa janë bërë 3.147.

Rastet janë evidentuar në Shkup-3, Tetovë-2 dhe Strumicë-1.

Janë regjistruar katër pacientë të shëruar. Nga një në Shkup, Tetovë, Dellçevë dhe Krushevë.

Nuk janë regjistruar asnjë raste të vdekjes.

Të fundit