19/07/2024
21.3 C
Tetovo

Të tjera lajme

Aksident në Leshkë, lëndohet një vajzë e vogël

Një aksident trafiku është regjistruar sot rreth orës 11 e 30 minuta në rrugën regjionale Tetovë-Jazhincë në hyrje të fshatit Leshkë. Në këtë aksident janë përfshirë dy vetyra, edhe atë një mercedes dhe një shevrolet. Sipas policisë, në aksidetin e trafikut një bashkëudhëtarë e vogël ne Shevrolet ka marrë lëndime trupore të cilët janë konstatuar në Spitalin Klinik të Tetovës.Është kryer hetim në vendin e ngjarjes.TV KOHA

 

Të fundit