24/05/2024
19.3 C
Tetovo

Të tjera lajme

Aksident në Shkup, makina përfundon brenda zyrës së noterisë

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Bulevardin “Aleksandar Makedonski” në Avtokomandë të Shkupit.

Makina e tipit “Opel” ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në në brendësi të godinën së një zyre për noteri.

Sipas dëshmitarëve shoferit i është përkeqësuar gjendja shëndetësore pas çka ka humbur kontrollin. Nuk ka informacione shtesë për gjendjen shëndetësore të shoferit. Priten informacione nga MPB.

Fotografitë janë postuar në faqen “Muri i turpit në trafik” (Zid na soobrakajniot sram).

Të fundit