19/05/2024
19.1 C
Tetovo

Të tjera lajme

Aksion i madh policor! Arrestohen 15 persona

Policia e Maqedonisë së Veriut në bashkëpunim me Policinë Speciale, gjatë mëngjesit të sotëm ka realizuar bastisje në Shkup, Manastir dhe Resnjë dhe ka arrestuar 15 persona.

Gjatë bastisjeve janë gjetur një sasi e madhe municionesh dhe gjësende të tjera të lidhura me vepra penale.

Nga MPB-ja konfirmojnë se bastisjet vazhdojnë, ndërsa për qëllimin e këtij aksioni të madh policor dhe për rezultatin përfundimtar të bastisjeve më shumë informacione paralajmërojnë gjatë ditës.

Të fundit