21/04/2024
4.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Arrestohet 33-vjeçari nga Gostivari, kishte rrahur dhe kërcënuar gruan e tij

Me datë 15.01.2024 në ora 22.00 në Gostivar, zyrtarë policorë nga SPB Tetovë – Departamenti për Punë të Brendshme Gostivar, kanë privuar nga liria personin M.M. (33) nga Gostivari pasi që dhjetë minuta më parë ishte denoncuar nga gruaja e tij 33-vjeçare se e kishte sulmuar fizikisht dhe e kishte kërcënuar.

Personi është mbajt në komisariat për procedim të mëtejshëm dhe pas dokumentimit të plotë të rastit do të vijojë parashtrimi përkatës.

Të fundit