14/06/2024
22.3 C
Tetovo

Të tjera lajme

Bekim Rexhepi:Besimin e dhënë do ta bëjë kredo, që të jetë pikënisja e çdo dite në mandatin tim

Zv.ministri i transportit dhe lidhjeve Bekim Rexhepi mënjëher pas emrimit,nëpërmjet një statusi në fb ka falenderuar strukturat partiake për dhënien e besimit,duke premtuar se do të kujdeset për qytetarët si për vetveten.

Besimin e dhënë do ta bëjë kredo, që të jetë pikënisja e çdo dite në mandatin tim,ka theksuar ndër të tjera Rexhepi

Ja postimi i tij në fb:

Politikani duhet të kujdeset per qyetaret sikurse kujdeset për vetëveten.
Unë po them se do të kujdesem për qytetaret më shumë se për vetëveten.
Besimin e dhënë do ta bëjë kredo, që të jetë pikënisja e çdo dite në mandatin tim.
Sukseset qofshin më ne.
Ju faleminderit
BR

Të fundit