21/04/2024
4.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Besim Hoda: Është e dhimbshme që edhe pas një sërë dëshmorësh, ne u kthehemi plumbave

Ish pjesëtari i UÇK-së, Besim Hoda në ClickPlus në TV21 ka folur për situatën e fundit politike në vend, gjegjësisht aktet e dhunës që lidhen me Aleancën për Shqiptarët.

“Është shumë e dhimbshme ajo çfarë po shohim tani, pas gjithë peripecive, pas një lufte, pas një sërë dëshmorësh, pas një ideali, pas 24 vjetësh dhe ne kthehemi në plumba”, tha Hoda.

Të fundit