20/05/2024
19.6 C
Tetovo

Të tjera lajme

Dua Lipa imazh i Porsche, nënshkruan marrëveshje milionëshe

Dua Lipa do të jetë imazh i brendit të makinave “Porsche”, dhe për këtë reklamë mediet ndërkombëtare kanë shkruar se Dua Lipa ka nënshkruar një marrëveshje tejet të majme, përcjell KultPlus.

Dua Lipa më herët ishte imazh i Jaguar, por tash pritet të lansohet kampanja e re me brendin “Porsche”.

“Dua filloi të punojë me Jaguar në 2018 dhe kjo i ka bërë asaj një shumë të madhe parash”, thotë tutje burimi.

“Ajo ka një fuqi të madhe tërheqëse të markës dhe Porsche i ofroi asaj një paketë me shtatë shifra që nuk mund ta refuzonte”, kanë shkruar mediet e huaja për këtë marrëveshje të re të Dua Lipës./ KultPlus.com

Të fundit