22/06/2024
21.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Emanuela dashurohet me hajdutin që i vodhi telefonin

I vodhi telefonin dhe më pas zemrën.

Një grua braziliane ka rënë në dashuri me hajdutin që e grabiti në rrugë dhe tani të dy janë bërë të pandarë. Rrëfimi i dyshes për romancën e tyre jo të zakonshme ka bërë bujë në media dhe rrjetet sociale. Vajza e identifikuar si Emanuela ka treguar:

Unë po ecja në rrugën ku ai jeton dhe për fat të keq, ai më grabiti dhe më mori telefonin.

Ndërkohë, djali i hajdut ka pohuar se ka ndjerë diçka në zemër në mes të grabitjes.

Po kaloja një situatë të vështirë sepse nuk kisha një grua, e kuptoni? Kur pashë foton e saj në telefon, thashë me vete: “Sa brune e bukur, nuk e sheh çdo ditë një brune të tillë” dhe u pendova që e vodha.

Ata janë në një lidhje prej dy vitesh, por nuk dihet se si ndihen prindërit e Emanuelës që vajza e tyre është lidhur me hajdutin që e grabiti në mes të rrugës.

Të fundit