25/04/2024
6.4 C
Tetovo

Të tjera lajme

Filipçe me video për mbështetje të punonjësve shëndetësor

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe në profilin e tij në Fejsbuk publikoi video në të cilën duartrokasin punonjësit shëndetësor nga Klinika për Sëmundje Infektive, nga Spitali i përgjithshëm i qytetit “8 Shtatori” nga Spitali i përgjithshëm në Dibër dhe nga Klinika në Manastir.

Video është publikuar në shenjë mbështetje për punonjësit shëndetësor.

“Duartrokitje për punonjësit shëndetësor! Me përkushtim kujdesen për pacientët e tyre. Në rradhët e para kundër KOVID-19, shkruajti Filipçe. sa/

Të fundit