22/04/2024
7.6 C
Tetovo

Të tjera lajme

Fiton Ademi a do jetë pjesë e ekipit Kuq e Zi në sezonin Pranveror ?

Golashënuesi më i mirë i Klubit të futbollit BESA, Fiton Ademi sipas informacioneve jozyrtare në sezonin Pranveror do të jetë pjesë e klubit të futbollit Shkëndija e Tetovës.

Bëhet fjalë për një golashënues të spikatur i cili është dëshmuar në grupmoshat e reja të KF SHkëndijës dhe sidomos në pjesën vjeshtore të kampionatit në ligën e dytë te klubi i futbollit BESA e Dobërdollit që aktualisht është lider i sezonit vjeshtor në ligën e dytë.

Të fundit