24/07/2024
27.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

Ganiun dhe Kasami i bashkoi futbolli

Futbolli na bashkoi
Me Bilall Kasamin, kryetarin e Komunës së Tetovës gjatë ditës së djeshme bashkërisht ndoqëm ndeshjen e futbollit që zhvilluan gjeneratat e reja mes FC Shkupit dhe FC Shkëndijës, kuptohet në mënyrë miqësore, ashtu edhe siç na ka hije.
Të rinjtë meritojnë të ecin përpara bashkë dhe në këtë frymë të bashkëpunimit.
FC SHKUPI dhe FC SHKËNDIJA janë krenaria jonë, dashuria jonë, e ardhmja jonë e përbashkët! TV KOHA

Të fundit