01/03/2024
9.2 C
Tetovo

Të tjera lajme

Gjendet në Tetovë vetura që ishte raportuar si e vjedhur në Shkup

Nga Sektori për Punë të Brendshme në Tetovë thonë se është gjetur në rajonin e Tetovë një veturë Tojota Korolla, e cila ishte raportuar si e vjedhur në Shkup para një muaji, përcjell TV21.

“Dje (04-dhjetor) në orën 09:00 në rrugën lokale që lidh fshatrat e Tetovës, fshatin Merovë dhe Sedllarevë, efektivët e policisë të SPB-Tetovë e kanë gjetur një veturë ,”Tojota Korola”, plotësisht të djegur, me targa të Shkupit, në pronësi të 48-vjeçarit S.B. nga Shkupi. Vetura ishte raportua si e vjedhur para një muaji më parë”, thonë mes tjerash nga SPB-Tetovë./tv21.tv

Të fundit