20/07/2024
21.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

Gjuajti me armë nga vetura para një restoranti në Dobërdoll, arrestohet personi

Dje mbrëma në ora 23.55, zyrtarë policorë nga SPB Tetovë – Departamenti për Punë të Brendshme Gostivar, kanë privuar nga liria personin B.S. (25) nga Negotina e Pollogut, duke vepruar sipas raportimit paraprak, sipas të cilit në ora 20.10 para një restoranti në Dobërdoll të Gostivarit ai nga vetura e tij ” BMW”, me targa të Gostivarit, ka qëlluar në ajër me armë zjarri.

Kështu që B.S. është ndaluar në Stacionin Policor Gostivar për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit, i cili do të pasohet me parashtresën përkatëse.

Të fundit