22/02/2024
11.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Gjuajtje me armë zjarri, lëndohen dy persona nga Shkupi

Dy persona nga Shkupi I.A. (29) dhe S.R. (35) janë lënduar nga gjuajtje me armë zjarri mbrëmë në orën 00:21 në rrugën “Ferid Bajram” të cilët janë dërguar në spitalin “Sistina” për dhënien e ndihmës mjekësore.

Nga MPB për AIM-në thonë se policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe është konstatuar se I.A. dhe S.R. kanë marr lëndime nga arma e zjarrit dhe është dëmtuar vetura e markës “Audi”, pronë e E.S. (33) nga Shkupi.
Janë marrë masat për zbardhjen e rastit./Telegrafi/

Të fundit