25/06/2024
17.8 C
Tetovo

Të tjera lajme

Hodhi pako me kokainë gjatë ikjes, kapet 21 vjeçari

Të hënën në ora 10:30, në rrugën “Major Çede Filipovski” në Gostivar, zyrtarë policorë të Policisë së Gostivarit e kanë arrestuar personin B.M.(21) nga Gostivari. Më herët ai është parë nga efektivët e policisë duke hedhur disa pako me kokainë dhe duke ikur. Kokaina e gjetur dhe personi janë ndaluar në komisariat. Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të vijojë një parashtresë përkatëse.

Të fundit