28/05/2024
20.1 C
Tetovo

Të tjera lajme

Hoqi dorë nga aktrimi pasi u diagnostikua me sëmundjen e rrallë, Bruce Wills shfaqet duke u argëtuar me vajzat e tij në ‘Disneyland’

Tashmë që ai është tërhequr nga aktrimi, ai herë pas here shfaqet në publik me familjen e tij. E tre muaj pas daljes së tij të fundit ku shihej duke shëtitur rrugëve të Santa Monica-s, aktori është parë së fundmi duke u argëtuar me vajzat e tij në Disneyland.

Willis u pa duke buzëqeshur me vajzën e tij Mabel në lojën “Splash Moubtain”.

Aktori shoqërohej gjithashtu nga tre vajzat e tij të mëdha, Rumer , 34 vjeç, Scout , 31 dhe Tallulah , 29- vjeç, të cilat i ndan me Demi Moore . Të tre u bashkuan shpejt me babanë e tyre dhe familjen e tij në këtë ditë plot argëtim.

Willis ka luajtur në filma si “The Sixth Sense” dhe “Unbreakable”, por ai është më i njohur për rolin e John Mçlane në  filmin “Die Hard”.

    

Të fundit