20/05/2024
17.7 C
Tetovo

Të tjera lajme

Jetonte i vetëm, gjendet i vdekur 53 vjeçari nga Debreshi i Gostivarit

Të mërkurën në ora 15:10 është raportuar se 53-vjeçari M.M është gjetur i vdekur dhe pa shenja dhune të konstatuara nga mjeku i Ndihmës së shpejtë, në shtëpinë e tij familjare në Debresh të Gostivarit, ku jetonte i vetëm. Është kryer këqyrja e plotë në vendin e ngjarjes dhe me urdhër të Prokurorit Publik mbi trupin e të ndjerit është kryer autopsia.

Të fundit