13/04/2024
15.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Kamioni godet për vdekje shkupjanen

79-vjeçarja nga fshati Petrovec ka humbur jetën pasi është goditur nga një kamion.

Sipas policisë, kamioni me targa të Shkupit, ka qenë i drejtuar nga një 42 vjeçar me vendbanim në Katllanovë.

Pas aksidentit me makinë të ndihmës së shpejtë e moshuara është dërguar në klinikën “Nënë Tereza”, por, disa çaste më vonë ka ndërruar jetë.

Hetim në vendngjarje kanë bërë Prokuror Publik dhe ekip hetimor i SPB Shkup.

Të fundit