25/07/2024
17.7 C
Tetovo

Të tjera lajme

Kasami: Sedllarca dhe Siniçani vuajnë për ujë të pijëshëm dhe infrastrukturë, Lëvizja Besa do ti realizojë këto premtime

Sot Kryetari i Lëvizjes Besa z.Bilall Kasami ka vizutuar fshatrat Sedllarcë dhe Siniçan. Kasami tha se keto banorë kanë nevojë për ujë të pijëshëm si dhe për infrastrukturë.

Sot vazhduam takimet me banorët e fshatrave Sedllarcë dhe Siniçan, ku nga afër dëgjuam sesi këto fshatra, ende vuajnë për gjëra elemmtare, siç është uji i pijshëm apo infrastruktura. U premtuam banorëve, se me ardhjen tonë në qeveri, do të kujdesemi maksimalisht për të përmbushur nevojat e tyre.

 

Të fundit