28/05/2024
20.1 C
Tetovo

Të tjera lajme

Kastriot Rexhepi i bashkohet lëvizjes së re politike të Izet Mexhitit

Ish anëtari i Lëvizjes Besa, aktualisht deputet i pavarur, Kastriot Rexhepi në një deklaratë për TV21 ka konfirmuar se do të jetë pjesë e lëvizjes politike në krye me Izet Mexhitit.

“E kam mbështetur gjatë procesit të, të themi luftës politike të tij të brendshme, gjithashtu do të vazhdojë që ta mbështes në rrugëtimin e tij dhe me gjitha gjasat do të jem edhe një nga themeluesit e lëvizjes së re politike”, tha Rexhepi për TV21.

Të fundit