25/04/2024
6.4 C
Tetovo

Të tjera lajme

Kovaçevski: Do të blej një pallto dhe xhinse të reja, dhe më 29 janar do të pi kafe në rrugën Maqedonia

Kryeministri Dimitar Kovaçevski ka dhënë një koment interesant në pyetjen e TV21 se çfarë do të bëjë më 29 janar 2024, kur një ditë më pas nuk do të jetë kryeministër.

“Do të blej një pallto dhe xhinse të reja, më 29 janar do të pi kafe në rrugën “Maqedonia”, tha Kovaçevski, i cili në fund të janarit do të zëvendësohet nga Talat Xhaferi, i cili do ta ushtroj postin e kryeministrit teknik për një periudhë tremujore.(INA)

Të fundit