19/06/2024
28.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

KRRE-ja pritet të vendos sot për çmimet e reja të derivateve të naftës

Komisioni Rregullator për Energjetikë (KRRE) në mbledhje e sotme do të vendos për çmimet e reja të derivateve të naftës të cilat do të hyjnë në fuqi nga mesnata dhe do të zgjasin deri të hënën e ardhshme.

Ndryshe javën e kaluar me vendim të Komisionit Rregullator për Energjetikë (KRRE), çmimet me pakicë të dizelit dhe benzinës u shtrenjtuan për 1 denar, transmeton Alsat.

Të fundit