25/07/2024
22.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

Ky është parashikimi i motit për sot

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla, do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtime të ndryshme. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 7 deri në 16, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 26 deri në 32 gradë.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm, kryesisht me diell. Temperatura minimale do të ulet në 12, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 30 gradë Celsiusë.

Të fundit