21/05/2024
15.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

Mexhiti: Karshiaka është e vendosur në përkrahje të ndryshimit

Lideri i Lëvizjes Demokratike, Izet Mexhiti ka vazhduar aktivitetet në kuadër të fushatës së zgjedhjeve parlamentare.

“Vizituam Studeniçanin dhe Moranën bashkë me Bekimin.
Me banorët diskutuam rreth programit tonë që është tejet me vlerë. Karshiaka është e vendosur në përkrahje të ndryshimit.
Karshiaka VLEN!’, ka shkruar Mexhiti.

Të fundit