20/07/2024
21.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

Mickoski për ndryshimet kushtetuese: Atë temë e kam mbyllur

Kreu i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski tha se për të është mbyllur çështja e ndryshimeve kushtetuese, përcjell TV21. Ai sot nuk deshi të komentojë më tepër duke lënë të nënkuptohet qe VMRO-ja do të vazhdojë të mbaj qëndrim për mos-votimine të njëjtave.

“Nuk kam koment. E kam thënë komentin tim se atë temë e kam mbyllur dhe nuk kam se çfarë të komentoj më tepër”, tha mes tjerash Mickoski.

Të fundit