23/04/2024
6.8 C
Tetovo

Të tjera lajme

Ministri Demiri së bashku me Selën vizitojnë spitalin e Tetovës

Ministër i Shëndetësisë Ilir Demiri dhe Kryetar i Aleancës për Shqiptarët Deputet në Kuvendin e RMV-së Ziadin Sela pas vizitave në Komunën e Tearcës dhe Komunën e Zhelinës mbrëmë kanë vizituar edhe Spitalin Klinik të Tetovës.

Kryetari i ASH-së shkruan që “Ky model i qeverisjes së Aleancës për Shqiptarët do të zbatohet në çdo vendbanim të Maqedonisë së Veriut! FALËNDERIM MINISTRIT ILIR DEMIRI!”

Të fundit